Let's Shine

Унікальна процедура

Ферментотерапія

Найбільш універсальна процедура, що за своєю безпекою та результативністю не має аналогів в світі. Ферментотерапія дає виражений очищуючий, відновлюючий та стимулюючий ефект, дарує шкірі "нове дихання", немов заряджаючи її красою і молодістю.

Ферменти активізують біохімічні процеси в епідермісі, дермі та міжклітинному просторі. Вони глибоко очищають шкіру, виводять токсини, запускають процес оновлення клітин, покращують кровообіг і навіть стимулюють скорочення м’язів. Таким чином ця процедура є універсальним засобом як при боротьбі з недоліками шкіри (акне, втрата пружності, мімічні та вікові зморшки, тощо), так і при базовому догляді з метою профілактики різного роду запалень, нерівного тону, розширених пор.

Миттєве свідчення дієвості ферментотерапії — унікальний плазмовий ефект, під час якого на обличчі виступає капілярна «топографічна карта», що є свідченням активації біохімічних процесів, необхідних для регенерації шкірного покриву. Вже після першої процедури можна оцінити високоефективність даної методики догляду, та пересвідчитися, що ідеальна шкіра — це не міф, а реальність з ферментами DMK.

Проиграть видео

Прайс:

Контакти