Let's Shine

Чому обирають нас

Студія краси Let’s shine - це простір гармонії, відпочинку та професійного догляду за обличчям і тілом, де індивідуальний підхід та комфорт клієнта є головним пріорітетом майстрів.

Поєднання командної роботи справжніх професіоналів своєї справи в парі з високими моральними цінностями колективу, це запорука нашого успіху та довіри зі сторони кожного, хто хоч раз відвідав наш б’юті простір.

Салон рухається в ногу з часом, тому пропонує відвідувачам послуги, ефективність яких доведено наукою: лазерне видалення волосся німецьким апаратом останнього покоління Asclepion, корекція фігури вакуумно-роликовим апаратом Slimming IV, терапія вікових змін шкіри апаратом радіохвильового ліфтингу RF Lifting GOLD PRIME +, догляд за шкірою професійною косметикою DMK, Hydropeptide, а також процедури манікюру, педикюру, моделювання брів та ламінування вій згідно зі стандартами якості Європи.

Що ми робимо

Довірившись нашим майстрам вперше, Вам вже не захочеться шукати чогось іншого, адже Let’s shine дарує сяйво справжньої краси, що йде від самої душі.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

Процедура лазерного видалення волосся в салоні Let’s Shine — це найпопулярніший запит в епоху активого життя в мегаполісі

Косметологія

Косметологія

Чиста та доглянута шкіра — бажання кожної сучасної людини, і це не лише про зовнішню естетику…

Мікроголковий RF

Мікроголковий RF

Технологія Мікроголковий RF — процедура підтяжки овалу обличчя, без хірургічного втручання.

Ферментотерапія

Ферментотерапія

Найбільш універсальна процедура, що за своєю безпекою та результативністю не має аналогів в світі.

Корекція фигури

Корекція фигури

Вакуумно-роликовий масаж нормалізує кровотік і лімфовідтік, підсилює трофіку тканин.

Контакти